Bogaty mąż

Bezrobocie Naprawdę istnieją kobiety, których życiowym celem jest zdobycie męża, który zapewniłby im finansową przyszłość, a one nie musiałyby męczyć się z niczym. Takie kobiety najchętniej nie chciałby nawet pracować, wychowywanie dzieci tez dla nich jest topornym zajęciem. Całe życie spędziłyby na przykład na chodzeniu do koleżanek, na oczekiwaniu na przyjęcia i imprezy przygotowując specjalne ubrania, dbając o swoje ciało, opalając się, chodzą na zakupy, Takie kobiety nie mają większych ambicji już od dzieciństwa i na przykład nauczyciele w szkole łatwość mogą w każdej klasie wytypować dziewczynki, które już w przyszłości będą prawdopodobnie preferowały taki styl życia - nic nie robienia, szukania męża, który pociągnie za sobą taką żonę przez życie. Pieniądze to największy dla nich afrodyzjak, dlatego trudno nawet wiedzieć, że wiedzą co to jest seks. Jeśli nie ma pieniędzy to facet ich nie pociąga, wiec jak można od takiej kobiety żądać żeby cieszyłaś ie seksem nawet tesli ten facet ma kasę, skoro nie o to jej chodzi, to znaczy seks nie jest celem samym w sobie?

W terminologii medycznej uzależnienie jest chorobą neurobiologiczną ma ona charakter genetycznych i psychicznych zaburzeń, które stają się zaburzeniami psychospołecznymi natomiast środowisko jest jedną z motywów do dalszego stosowania substancji pomimo szkodliwych skutków, utraty kontroli nad stosowaniem leku,. Uzależnienie często towarzyszą obecności odbiegające zachowań (np. kradzież pieniędzy i fałszowanie recept co jest typowe dla osób uzależnionych od leków tz. lekomani), które są wykorzystywane w celu uzyskania narkotyku, przkładowo jako narkotyk można uznać morfinę, od której można się podobno uzależnić. Chociaż uzależnienia lub stała zależnośc od czegoś ma związek z pozoru z psychiką i niekontrolowaniem się z tego powodu to może mieć korzenie genetyczne np. jeżeli nasz ojciec był zwolennikiem narkotyków. Leczenie uzależnień prowadzi szeroki zakres zawodów medycznych i pokrewnych, specjalistów takich jak psychiatrzy, wykwalifikowani pielęgniarze, czy inny zespół któy ma na celu dobro pacjenta.

Wielu z nas nie wyobraża sobie zabawy bez alkoholu. Po nim jesteśmy pewniejsi siebie, odważniejsi i bardziej odprężeni. Każdy z nas zapewne kiedyś spróbował alkoholu. Są jego różne postacie: wódka, piwo, wino, likier itd. Niewielu wyobraża sobie bez niego jakąkolwiek imprezę. To on pozwala im się odprężyć, dodaje odwagi i pewności siebie, możemy robić to, na co po trzeźwemu nie mamy odwagi. Alkohol niestety może budzić także agresję, niekontrolowane zachowania, opóźnioną znacznie reakcję. Picie alkoholu z umiarem wpływa dobrze na stan nerek, rozszerza naczynia krwionośne i utleni a bardziej komórki ciała. Pozwala w pewnym sensie się zrelaksować. Alkohol pity w większych ilościach jest jednak zgubny dla naszego organizmu. Powoduje zniszczenie wątroby, marskość itp. niszczy komórki nerwowe. Alkohol odwadnia organizm. Nie każdy pamięta, że wolno się od niego bardzo łatwo uzależnić a leczenie jest długie i wyczerpujące. Owszem, lampka szampana czy czerwonego wina w ciągu dnia przyniesie nam same korzyści, jednak alkohol spożywany bez jakiegokolwiek umiaru prowadzi do nieodwracalnych zmian w organizmie człowieka.

Tagi: kobieta, alkohol, używki | Struktura strony