Fizjonomia rekina - Ludzkie tragedie

Bezrobocie W skali całego świata szanse na atak rekina jest bardzo mała. Piętnaście osób rocznie ginie po ataku rekina. Prawdopodobieństwo ataku rekina jest coraz większe. Wzrost jest stały. Dzieje się tak być może przez rybołówstwo, które sprawia, ze rekiny mają coraz mniej pożywienia. Co roku przybywa ludzi, którzy wchodzą na terytorium rekinów, czyli kąpią się na plażach. Zęby rekina są okropne. Są ostre i mogą przecierać ludzkie kości. Jedynie czterdzieści gatunków atakuje ludzi. Skrzela otrzymując kilkadziesiąt procent wody morskiej. Rekiny mogą się poruszać w wodzie dzięki powietrzu wypełniającym ich pęcherze. zęby rekinów stale odrastają. Stale rosną i wypadają. Największy rekin wszech czasów połyka w całosci. Rekiny wyczuwają krew z odległości sześciu kilometrów.Mają tak dobry wzrok, ze polują nawet w nocy.

Z piktogramami zetknięto się w Europie, Azji, Ameryce i Afryce. Do tej pory nie znaleziono pewnego wyjaśnienia tego zjawiska. Istnieje natomiast wiele domysłów i teorii. Znaki w zbożu znane są od lat osiemdziesiątych XX wieku. Właśnie wtedy prasa zainteresowała się tym zjawiskiem, a ludzie zwrócili na to uwagę. Pierwsze piktogramy pojawiły się Wielkiej Brytanii w hrabstwie Wiltshire- zagłębiu zbożowym. Do dziś nie znaleziono sprawcy tego procederu. Niektórzy podejrzewają Kosmitów, a jeszcze inni świetlne kule. Według świadków tworzeniu znaków towarzyszą dziwne dźwięki i światła, a same piktogramy mają być wiadomością dla nas. Są też osoby uważające, że za kręgi w zbożu odpowiedzialne są wiry plazmy, czyli zjonizowane powietrze. Jednak wiry nie wyjaśniają wszystkich przypadków, ponieważ mogą one tworzyć jedynie koła. Więc co z pozostałymi arcydziełami? Mogą być stworzone przez człowieka, ale wtedy da się dostrzec mechaniczne złamania łodyg. Te oryginalne kręgi tworzone są z kłosów nisko pochylonych za pomocą wysokiej temperatury. Błędne koło się zamyka i pozostaje nadal bez odpowiedzi. Bliskie spotkania to nie tylko wizyty u znajomych i przyjaciół, imieniny u cioci czy miłosne igraszki z ukochaną osobą. Bliskie spotkania mogą odbywać się przygodnie. Wielu z nas doświadczyło wakacyjnej przygody, która może stać się przedmiotem całkiem przyjemnych wspomnień. Bliskie spotkania wakacyjne, o ile nie są brzemienne w skutki, to całkiem przyjemne doznania, które trwają, jak się później wydaje, jedynie krótką chwilę, ale nieraz mogą zmienić nasze postrzeganie świata, zmienić nasze nastawienie do ludzi. Jeżeli obie strony są zadowolone z epizodycznego związku, bliskie spotkania wakacyjne mogą okazać się niezwykle pozytywnym doświadczeniem dla każdego.

Spanie pod lasem iw namiotach to nie lada gratka dla niejednego, jeżdżącego na obozy harcerza, a jeśli wydaje wam się, że takie wakacje są zbyt mało komfortowe i atrakcyjne to z pewnością nie macie racji. W czasie obozów niemal każda godzina jest skrzętnie zaplanowana, dlatego nie powinniście obawiać się o to, że możecie się nudzić. Niestety czasami, jeśli będziecie mieli pecha to najlepsze atrakcje przejdą wam koło nosa, bowiem każdy będzie musiał kilkakrotnie odbywać warty. Wówczas nie można ruszyć się ze swojego stanowiska, na którym patroluje się okolicę. Oczywiście w pewnym sensie jest to działanie nieco na wyrost, jednak nie zmienia to faktu, iż przez taką wartę można na przykład możliwość kąpieli w jeziorze czy jazdy na rowerach wodnych. Z drugiej jednak strony taka warta może okazać się i zabawna, choć muszę przyznać szczerze, że taka sytuacja ma miejsce tylko wtedy, gdy druhowie zwołują zbiórkę w środku nocy i wszyscy muszą wypełznąć ze swoich namiotów, podczas gdy osoby na warcie siedzą sobie beztrosko.

Tagi: święto, tragedia, wakacje | Struktura strony